Xhensila del e zhveshur në balkon, kunata e saj befason me atë që thotë

Muaji i mjaltit nuk ka mbaruar ende për çiftin e sapo martuar Xhensila dhe Bes Kallaku.

Destinacioni i rradhës për të dashuruarit është Dubrovniku.

Xhensila ka filluar ditën me disa postime shumë provokuese që nxitin dëshirën për të rinisur pushimet verore.

Ajo ka pozuar nga ballkoni i hotelit gjysmë e zhveshur teksa mban veshur kë këmishën e Besit. Sapo Xhensila ka postuar foton ka reaguar ‘kudita’ e saj, motra e aktorit të humorit.

‘Cfare ylli je moj’-shkruan Ana krah fotos së këngëtares. Ato kanë treguar se janë dy mikesha shumë të mirë dhe ndajnë shpesh postime me njëra-tjetrën.

Source @Gazeta Express

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com