Ky është trendi i ri i fustaneve të nuseve që po bën namin

Kush s’do martohej që nesër me këto veshur?

Prej kohësh fustani i bardhë nuk është më ai klasiku që jemi mësuar të shohim. Tashmë fustanet e nuseve janë shumë larg atij të bardhë dhe të fryrë,që kur e kujtojmë duket dhe kaq i sikletshëm për tu mbajtur gjithë natën.

Trendet e reja duket se vëmendjen më të madhe ia kanë kushtuar materialit, delikatesës së copës dhe prerjeve të thjeshta. Ja cilat janë disa nga fustanet që do të shihni më shpesh të mbajnë veshur nuset e vitit të ardhshëm.

Mëngë të rëna , material delikat dhe detaje shumë elegantë. Kaq për një pamje princeshe.

Siç duket, shpatullat e zbuluara janë trendi kryefjala e trendit të ri.

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com