Ryva Kajtazi ndryshon flokët, ja si duket tani!

Nuk e kemi parë shumë aktive muajve të fun dit për shkak se krejt kohën ja ka kushtuar vajzës së saj Dorelës, shkruan Sovrani.info

Por ajo asnjëherë nuk e ka ndalur aktivitetin e saj në Instagram. Ajo ka postuar para pak minutash një fotografi në të cilën shfaqet mjaft joshëse dhe me flokë shumë ndryshe.

Prapa këtij ndryshimi qëndron Kaci të cilin edhe e ka falenderuar këngëtarja Ryva Kajtazi.

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com