Një shampo e thjeshtë që do t’ju rrisë flokët dhe do të bëjë që cdokush të jetë xheloz për shkëlqimin dhe vëllimin e tyre

Nëse ka ndonjë gjë që konsiderohet simbol i bukurisë dhe feminitetit, flokët me siguri dalin në krye të asaj liste.
Por flokët e thatë dhe të dëmtuar janë problemi i më shumë se 50% të vajzave.

Nëse jeni të shqetësuar për humbjen e bukurisë së flokëve tuaj, këtu është një shampo që mund t’ju lehtësojë nga problemet e përditshme.
Gjëja më e mirë është se kjo shampo mund të përgatitet në kushte shtëpie dhe ka efikasitet 100%.
Do t’ju nevojitet ta lani kokën disa herë, por pastaj do të shihni rezultate mahnitëse. Rënia e flokëve do të ulet, flokët do të bëhen më të fortë dhe mos u habitni nëse shihni flokë të rinj vetëm pas 30 ditësh.

Përbërësit:
– Lëng hithre të zier
– Vaj ulliri ekstra i virgjër
-Vaj kastori
– Panthenol (solucion ujor)
– Vitamina B
Përziejini të gjitha dhe aplikojini në skalpin tuaj për të parë ndryshime rrënjësore.

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com