Ngjyra bordo, nuanca më e pëlqyer e vjeshtës, ja disa ide si ta kombinoni

Më shumë se një trend i kohës dhe një nuancë vjeshte, ngjyra e kuqerremtë njohur ndryshe në botën e modës si bordo, është një nuancë që pasuron garderobën duke i dhënë një prekje të rafinuar çdo outfit-i që ju mund të krijoni. Një tonalitet intensiv, sensual dhe tejet elegant që është rikonfirmuar si një nga ngjyrat e vjeshtës 2017.
Living ka përmbledhur në fotogalerinë e mëposhtme disa ide si mund ta kominoni këtë ngjyrë, por nuk keni pse kufizoheni sepse kjo nuancë shkon me ngjyrën mustardë, ngjyrë ulliri, ngjyrën kafe, printin leopard me lule e jo vetëm.

Processed with VSCOcam with s3 preset

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com