Gresa Behluli e puth…?

Gresa Behluli sonte na ka kthyer në kohën e kaluar përmes një fotoje që ajo e ka nda me ndjekësit e saj në instagram.

Në këto foto që do i shihni tani, Gresa ka pozuar në vitin 2013 do të thotë 5 vite më parë.

Por, edhe pse kanë kaluar plotë 5 vite nga ajo kohë, Gresa duket e njëjtë, e freskët dhe shumë e bukur.

Ndërsa njërën ndër këto dy foto, Gresa e shoqëron me një puthje, duke na lënë të kuptojmë se ajo po ndjen nostalgji për kohën e kaluar./Kosovarja/

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com