VIDEO/ Bes Kallaku në rrezik, Xhensila nuk e lë rehat! E shpëtojnë aftësitë si…

Ata janë një nga çiftet më të dashur të publikut shqiptarë.

Dashurinë e tyre disa vjeçare Besi dhe Xhensila e kurorëzuan në martesë verën, që lamë pas dhe tashmë po shijojnë momente të lumtur.

Xhensila Myrtezaj i ka flimuar Besit një video mjaft humorristike, deh skishte si të ndodhte ndryshe duke njohur natyrën e tij.

‘Kur te bojn video me mendimin qe ti do biesh, por harrojn aftesite e tua si katunar.’ ka shkrur Besi në videon e publikuar në Instagram.

Shkrimi i drejtohet bashkëshortes së tij e cila ndërkohë që filmonte ishte thuajse e sigurt që Besi do rrëzohej.

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com