Si duket nusja e Labit kur del me shoqe?

Qendresa Bajrami është grimere, por kurrë më parë nuk është njohur si grimere, por si e dashura, e fejuara e tani gruaja e moderatorit Labinot Gashi-Labi.

Para martese, Labi e Qendresa postonin shumë më shumë foto së bashku, ndërkaq tani më shumë po publikojnë fotografi me shoqëri e nga angazhimet e tyre profesionale.
Më herët u tha se Qendresa është shtatzëne, por asgjë e vërtet në këtë drejtim. Qendresa po duket bash si çikë e re, shkruan “Kosovarja”.

Qendresa së fundi ka dalë me shoqe dhe ajo dukej shumë bukur me veshje moderne e ekstravagante.

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com