Transformohet Fotinia e Big Brother, nuk njihet më aq shum ka ndryshuar

Fituesja e Big Brother 9 ka bërë një transformim rrënjësor që e ka bërë të duket krejtësisht ndryshe nga sa ishim mësuar ta shikonim deri tani. Fotinia iu prezantua publikut si një bionde mjaft tërheqëse, por tashmë flokët e saj nuk duken njësoj. Gjatë një komunikimi në Instagram dhe të fotove të publikuara krah reperit Capital T Fotinia zbuloi pamjen e saj të re.

Ish-banorja e “Big Brother” ka hequr dorë nga flokët biondë dhe është kthyer në brune.

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com