‘Hetemi’ në shoqërinë e gruas në qytet!

Fisnik Ademi është ndër aktorët më të njohur dhe më të dashur për publikun kosovar, shkruan ORAinfo.

Së fundmi ai është bërë edhe më i dashur me rolin e tij të Hetemit në serialin vendor “O sa mirë”.
Fisniku është i martuar me modelen e njohur seksi, Dhurata Lipovica të cilën shfaqen gjithmonë shumë të dashuruar.

Edhe në fotografinë e fundit të postuar nga Dhurata ata po duket shumë bukur, por vëmendja është tek veshja e saj…

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com