Shqiptari në Itali pëson aksident fatal, lë gruan dhe fëmijët jetimë

Një shqiptar humbi jetën gjatë ditës së djeshme në një aksident në Itali.

Mësohet se shqiptari që mbeti i vdekur quhet Klodjan Kërtalli, 28-vjeç.

Mediat italiane shkruajnë se 28-vjeçari, punëtor ndërtimi dhe rezident në San Giusto Canavese, u përfshi në një aksident që ndodhi në rrugën dytësore në Foglizzo.


Per me teper hap linkun/linqet me poshte

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com