Lajmi i fundit: Sapo ndodhi tronditet Tirana vdes gruaja e…

Një grua në Tiranë ka gjetur vdekjen në mënyrë tragjike, duke rënë nga kati i dytë i shtëpisë së saj.Ngjarja e rëndë ka ndodhur pasditen e djeshme në Paskuqan, ku ka rënë nga kati i dytë i banesës, 78-vjeçarja K.R., e cila ka gjetur vdekjen në spital.Nga veprimet hetimore rezultoi se, e moshuara vuante nga skleroza dhe kryente veprime të pakontrolluara.
Shih me shume, duke klikuar linkun poshte

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com